Masaż relaksacyjny

Masaż relaksacyjny łączy w sobie kilka technik masażu. Głównym zadaniem masażu relaksacyjnego jest wyciszenie Klienta, ukojenie jego myśli oraz sprawienie, aby zapomniał o stresach życia codziennego. Podczas zabiegu często wykorzystywane są olejki zapachowe, np. różany lub sandałowy, które, dzięki aromaterapii, wprowadzają dodatkowo rozluźniającą atmosferę. Co więcej, aby masaż został poprawnie wykonany, stosowane są różnego rodzaju substancje poślizgowe. Pozwalają one na łatwiejsze i dokładniejsze prowadzenie ruchów na ciele Klienta. Podczas zabiegu.

Główne techniki, wykorzystywane podczas przeprowadzania masażu klasycznego, to głaskanie (podłużne i koliste), uciskanie, ugniatanie oraz rozcieranie. Podczas zabiegu wykonuje się ruchy powolne, które obniżają napięcie mięśni, nerwów i tkanek. Natomiast ruchy energiczne, np. rozcieranie poprzeczne, nie znajdują zastosowania w tym rodzaju masażu.

Wskazania:

  • stres
  • napięcie mięśniowe oraz tkankowe
  • obrzęk- zatrzymanie limfy
  • bezsenność

Przeciwwskazania:

Przeciwwskazań ogólnych do masażu relaksacyjnego nie ma, natomiast mogą być przeciwwskazania indywidualne, co do konkretnego typu masażu. Nie każdy z nich będzie dla nas odpowiedni. Ponadto masaże nie są wskazane osobom z chorobami nowotworowymi lub układu krążenia, jako że masaż stymuluje mikrokrążenie oraz krążenie limfy. Najlepiej, jeśli cierpimy na jakieś kontuzje bądź przewlekłe choroby, omówić swój wybór z masażystą.

Czas trwania zabiegu 60 minut

Cena regularna 180 złotych

Quality House Of Beauty

Top