Masaże egzotyczne Ricardo Florez

MASAŻ PERUWIAŃSKI

Jest to masaż, podczas którego pracujemy nad całym ciałem. Wykorzystuje się różne olejki, esencje oraz różnorodne rośliny lecznicze pochodzące z Andów, których zapachy relaksują ciało całkowicie i pozwalają na swobodny przepływ energii. Sprawia, że ciało łączy się z tym co je otacza, z 4 podstawowymi żywiołami, co budzi i pozwala doświadczyć nowych, niezwykłych doznań.

 

50 minut- 240 zł

80 minut- 310 zł

110 minut- 370 zł

 

 

MASAŻ BALIJSKI

Rodzaj masażu z dalekiej Indonezji, który polega na fuzji chińskiej medycyny (refleksologia i akupresura) z indyjską filozofią i medycyną, znaną, jako Ayurveda. Masaż ten przeznaczony jest dla osób pragnących głębokiego i mocnego nacisku. To połączenie akupresury, refleksologii, rozciągania, aromaterapii i masażu głębokiego wspomaga pełną poprawę stanu psycho-fizycznego.W początkowej fazie nie używa się olejków, dodaje się ich aromatyczną mieszankę w trakcie trwania zabiegu.

 

50 minut- 260 zł

80 minut- 330 zł

110 minut- 390 zł

 

 

MASAŻ LOMI-LOMI

Masaż relaksacyjny, zwany też masażem hawajskim. Polega na wykonywaniu długich ruchów przedramionami i dłońmi w celu uzyskania głębokiego ucisku, harmonii i rytmu. Wspomaga przepływ energii poprawiając stan fizyczny, duchowy i emocjonalny osoby uwalniając emocje i negatywne myśli, uzyskując maksymalne rozluźnienie.

50 minut- 260 zł

80 minut- 330 zł

110 minut- 390 zł

 

 

 

TRADYCYJNY MASAŻ TAJSKI

Masaż ten to połączenie technik orientalnych pochodzących z Chin i Indii, które mają za swój główny cel fizyczną osoby, poprzez rozciąganie i ucisk poszczególnych partii ciała. Ucisk skierowany na wybrane punkty odbywa się za pomocą palców, łokci, kolan i stóp dając efekt zarazem rozluźnienia i naładowania energetycznego. Bierne rozciąganie podobne do asan jogi, pozwala odzyskać elastyczność i gibkość mięśni i stawów.

 

50 minut- 260 zł

80 minut- 330 zł

110 minut- 390 zł

 

 

 

 

MASAŻ AYURVEDA – UDVARTANA

Masaż ten jest przełomowym sposobem leczenia wywodzącym się z Indii, w którym stosuje się pył z roślin leczniczych i suche przyprawy, które następnie wciera się energicznie w całe ciało. Specjalny preparat użyty podczas leczenia ma za zadanie oczyścić, zredukować, zdrenować i zetrzeć. Składniki i czynniki aktywne zawarte w pyłkach użytych podczas masażu mają za zadanie oczyścić i pobudzić metabolizm skóry, są one specjalnie dobrane tak, by pobudzić krążenie, zmniejszyć cellulit, zatrzymywanie płynów oraz ułatwić odchudzanie. W sposób widoczny poprawiają stan skóry, przynosząc ulgę i rozświetlając. Jak wszystkie inne sposoby leczenia ayurvedyjskiego tworzą część rutyny związanej z porami roku. Zaleca się stosowanie rytuałów Udvartana w trakcie zmiany pór roku, co wpływa na lepsze przystosowanie organizmu do zmian środowiska, doskonale oczyszcza organizm i usuwa toksyny.

 

50 minut- 260 zł

80 minut- 330 zł

 

 

SHIATSU

Jest to japońska technika polegająca na ucisku specjalnych punktów umiejscowionych na ciele, zwanych meridianami. Nacisk ten pomaga odblokować te punkty umożliwiając swobodny przepływ energii w naszych ciałach. Ten rodzaj terapii pomaga poprawić nasze zdrowie, zapobiegać chorobom i poprawić naszą postawę. Przy tym typie masażu nie stosuje się olejku a jedynie odrobinę talku, zależnie od tego, jaka energia jest zablokowana u pacjenta.

 

50 minut- 260 zł

80 minut- 330 zł

110 minut- 390 zł